بسیجی شهید محمدباقر ذاکری

وصیتنامه شهید محمدباقر ذاکری:

باسمه تعالی

السلام علیک یا اباعبدالله السلام علیک یابن رسول الله

با سلام و درود فراوان به امام زمان(عج) و نایب بر حقش خمینی بت شکن و با درود فراوان به شهدای راه حق و فضیلت و با درود و سلام به تمامی رزمندگان اسلام و با سلام به خانواده های محترم شهدا و اسرا و معلولین و مجروحین و با سلام و درود فراوان به ملت شهید پرور قلعه نو خرقان، به این امتی که با کمک های خود ما را شرمنده کرده اند، باور کنید که هرموقع چشم ما به اینها می افتد گریه مان میگرفت،

یک چند کلمه ای پیام دارم که امیدوارم بپذیرید؛ اولین پیامی که دارم این است: همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید و امام امت را پشتیبان باشید و گوش به فرمان این نایب امام زمان باشید، و دیگر اینکه به پدر و مادران عزیز میگویم که از رفتن فرزندان خود به جبهه ها جلوگیری نکنید، و یک تذکر به این منافقین کوردل بدهم که اگر برنگردید از راه و روش خود مرگ خود را خواهید دید شماها منافقین چه کارهایی که نکردید، در ماه محرم ماه عزای امام حسین چه که نکردید، هنوز هم از کارهای خود پشیمان نیستید، البته که نیستید چون خدا را نمیشناسید. از کارهایی که قبل از انقلاب کردید یادتان رفته و حالا هم که انقلاب شده شماها دل پدران شهدا را رنجاندید، ولی منتظر عذابش باشید به همین زودیها. بازهم میگویم که در سر کوچه ها و خیابانها مزاحم مردم نشوید، بس است! چقدر باید شهدا از شما رنج بکشند؟

من از امت شهیدپرور طلب آمرزش میکنم امیدوارم که اگر از من حقیر بدی دیده اید ببخشید و در آخر از خانواده های محترم شهدا میخواهم که نگران نباشید که به همین زودیها راه بسته شده کربلا باز میشود و شما از نزدیک قبر شش گوشه امام حسین علیه السلام را زیارت خواهید کرد. از شما التماس دعا دارم خداوند نگهدار امام امت و امید امت و امام آیت الله منتظری باشد و خداوند نگهدار همگی شماها باشد.

و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته. برادر حقیرتان محمدباقر ذاکری  64/11/15

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار