حمیدرضا ناظمی

مرحوم حمیدرضا ناظمی، عکاس و خبرنگار فعال شاهرود، بامداد ۲۵ دی ماه بر اثر عارضه قلبی در سن ۴۸ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و در وادی السلام محله باغزندان آرام گرفت.

این خبرنگار بسیجی، عکاس خبرنگار خبرگزاری بسیج دفتر شاهرود و از اعضای فعال کانون بسیج رسانه شهرستان شاهرود و مسئول عقیدتی نظارت حوزه بسیج اصناف و بازاریان الهادی شاهرود و از همکاران روابط عمومی سپاه ناحیه شاهرود بود.

حجت الاسلام والمسلمین سید رضا مرتضوی مسئول تعلیم و تربیت بسیج سپاه شاهرود در مراسم ترحیم آن مرحوم در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره این بسیجی مخلص و خبرنگار متعهد با برشمردن ویژگی‌های مومن واقعی افزود: توجه به آخرت از ویژگی‌های مومن است و این مرحوم در تمام برنامه‌های ملی و مذهبی حضور داشت و دلسوز بود و هر کجا نیاز به خدمت بود نفر اول حاضر می‌سد از سیل گلستان و لرستان تا سیل کرمانشاه و دفاع از حرم حمید عزیز ما پیشقدم بود.
وی با اشاره به سخاوت، مردم داری، عبادت و زهد، دین داری و خدمت به مردم که از ویژگی‌های دیگر مومنان است گفت: خوش اخلاقی و رفتار نیکو از دیگر ویژگی هاست که حمید عزیز ما همیشه در جامعه خندان و خوش اخلاق بود و ما از او ترش رویی و عصبانیت حداقل در جامعه پیرامونی خود ندیدم.